O nás

NANOCOMPLEX s.r.o.

Výrobce produktů TraumaPet® Ag

Firma NanoComplex s.r.o. se zabývá aplikovaným výzkumem na poli moderních technologií, jejich transferem do praxe a komerčním využitím nanotechnologií. Postupem času, získáváním znalostí a zkušeností, se společnost stala vyhledávaným partnerem nejen pro spolupráci ve výzkumu a vývoji, ale také při transferu nových poznatků do praktických aplikací. 

 

VETERINÁRNÍ PŘÍPRAVKY NOVÉ GENERACE

TraumaPet® Ag je výrobková řada veterinárních přípravků založená na antibakteriálním působení nano stříbra. Tyto přípravky spolu s dalšími látkami napomáhají hojení ran a zkracují nepříjemné komplikace života našich zvířecích mazlíčků, které jim nemůžeme vysvětlit tak, jak to je lze vysvětlit lidským pacientům. Proto je každý den, o který se zkrátí léčba, vítaným ulehčením pro obě strany.

Přípravky TraumaPet® Ag se vyrábějí v České republice s garancí nejvyšší jakosti a čistoty při výrobě.
TraumaPet® Ag představuje ucelenou řadu veterinárních přípravků, které by neměly chybět ve vaší zvířecí lékárničce, pokud vlastníte jakékoliv zvířátko.

 

STŘÍBRO A NANOTECHNOLOGIE

Účinky stříbra jsou známé již po staletí jako prevence a lék pro celou řadu onemocnění, obzvláště infekcí. Je dobře známo, že stříbrné mince se používaly ve starověkém Řecku a Římě jako dezinfekční prostředek při skladování vody a dalších kapalin.

Nanočástice stříbra, které jsou obsaženy v přípravcích TraumaPet® Ag ničí nepřátelské patogeny v těle tím, že rozkládají enzymy choroboplodných bakterií, virů a plísní. Škodlivé mikroorganismy odumírají v průběhu 5 až 6 minut.