Akce Novinka Tip

TraumaPet dental - péče o zuby a dech

Přidejte svému miláčkovi do jídla malé množství TraumaPet dental a omezte tvorbu zubního plaku a kamene. Současně omezíte i zápach z tlamy. Podpořte zdraví svého přítele/přítelkyně! Obsahuje významné množství jódu.


 • Skladem
199 Kč
Kategorie: Péče o zuby
 

TraumaPet dental:

  ascophyllum nodosum 
  je přírodní, bez chemie a barviv
  je bez přidané soli, dochucovadel, cukru a škrobu
  je hypoalergenní, bez lepku a genetických modifikací

Jak TraumaPet dental používat

1x denně přimíchejte do běžné stravy vašeho zvířete. Přípravek používejte pravidelně. Pokud se výsledky nedostaví do 4-8 týdnů, zdvojnásobte dávku.

Do 10 kg a kočky - 1/2 odměrky
10-25 kg - 1 odměrka
25 kg a více - 2 odměrky

Uchovávejte v suchém a chladném prostředí v původním obalu. Nevystavujte přímému slunečnímu světlu.

Uchovávejte mimo dohled a dosah dětí. Určeno pouze pro zvířata.

Jak působí TraumaPet dental?

Přípravek působí přímo v zažívacím traktu zvířete, odkud se následně dostává do krevního řečiště, poté do slin a tím působí na zuby a dásně. Ovlivňuje schopnost zachycování bakterií způsobujících zubní plak a změkčuje existují zubní kmen, který je snáze odstranitelný. Mořské řasy obsahují významné množství jódu.

Nedoporučuje se podávat zvířatům s poruchou funkce štítné žlázy.

Další produkty od NanoComplex®:

 • Ušní kapky: na zarudlé uši, svědění, roztoče, infekce uší, uvolňování ušního mazu, podpora hojení zánětlivých onemocnění vnějšího zvukovodu bakteriálního a kvasinkového původu.
 • Oční kapky: pro podrážděné, zarudlé nebo zanícené oči a oční víčko, podpora hojení při onemocněních způsobených bakteriemi nebo kvasinkami i alergickým podrážděním.
 • Zubní pasta: na zubní kámen, zubní plak, zápach z úst, prevence a podpora léčby zánětů dutiny ústní, má jemnou masovou příchuť
 • Ústní gel na podporu hojení: při paradontóze, rány v ústní dutině, po operativních zákrocích, podpora léčby projevů zánětů dutiny ústní, hydrofobní tzn. dobře přilne a drží na sliznici v řádu několika hodin.
 • Krém na podporu hojení kůže: používá se pro povrchová poranění kůže, aby se zabránilo prasknutí stroupku, nebo pro menší rány, které nelze překrýt.
 • Šampón: pro suchou a podrážděnou pokožku, odstraňuje nepříjemný zápach, vyživuje a ošetřuje srst, napomáhá regeneraci kůže, dodává srsti lesk a pevnost, usnadňuje rozčesávání.
 • Ochranný sprej na kůži a srst: ochrana zvířat, převážně psů a koček před parazity typu klíšťat, komárů a blech. Urychluje hojení ran po kousnutí parazity a předchází opětovnému napadení parazity. 
 • Lékárnička: 17dílná veterinární lékárnička je určena na cesty, pro domácí použití i pro chovatele a útulky. Obsahuje základní prostředky pro 1. pomoc při drobných zraněních, řezech, kousnutí a bodnutí.
 • Gel na rány: podporuje hojení, zvlhčuje ránu, přináší úlevu a chladivý efekt, vhodný na všechny typy ran včetně otevřených, škrábanců, ránách po kousnutí, operační rány. 
 • Hovězí pochoutka: špičková pochoutka s vysokým procentem masa (84%), bez přidané chemie, barviv, soli, cukru, škrobu, lepku. Je hypoalergenní.
 • Péče o klouby a pohyb:  unikátní, intenzivní kloubní výživa pro lepší pohyb, kloubní hybnost a zdravé kosti, šlachy, vazy a chrupavky.

Podívejte se na další možné produkty a jejich indikace na tomto videu.

Složení TraumaPet® dental

Aktivní látka Ascophyllum nodosum, součástí je odměrka 400 mg.