TraumaPet® ophtal Ag - oční kapky

Čištění a zvlhčení oka. Vhodný pro podporu hojení zánětlivých onemocnění oka a očního víčka bakteriálního a kvasinkového původu. U zánětů smíšeného a nebakteriálního původu je účinek přípravku omezen.


  • Skladem
229 Kč
Kategorie: Veterinární přípravky
Záruka: 2 roky od data výroby
 

TraumaPet® Ophtal Ag – OČNÍ KAPKY

POZOR!!!
Pouze od 5.5. do 20.5.2022 za AKČNÍ CENU -10% !!!
NEVÁHEJTE!

 

Léková forma:

Oční sterilní kapky

Složení:
Koloidní stříbro 20 µg v 1 ml očních kapek, Ringerův roztok

Charakteristika:
TraumaPet® Ophtal Ag je sterilní veterinární přípravek určený pro zvlhčení a čištění podrážděného oka a vnitřní strany očního víčka. Je vhodný i jako podpůrný prostředek při hojení zánětlivých onemocnění oka a očního víčka, způsobených bakteriemi nebo kvasinkami nebo alergickým podrážděním. U zánětů smíšeného nebo nebakteriálního původu je účinek přípravku omezen.

Obsahuje unikátní účinnou látku NanoComplex® s obsahem stříbra a Ringerův roztok, který slouží jako pomocná látka, protože se jeho osmolarita blíží osmolaritě očních slz. Dlouholeté výzkumy a konkrétní aplikace prokázaly antimikrobní a fungicidní účinky stříbra.

Způsob použití:
Opakovaně (2-5x denně) kapejte do oka pro jeho zvlhčení, čištění nebo podporu hojení. Množství záleží na velikosti zvířete (2 – 10 kapek). Kontraindikace nejsou známé. Možná alergie na stříbro, která je velmi vzácná.

Velikost balení: 10 ml

9ce5b68206_83715430_o2